Budite u toku i prijavite se na naš newsletter

Hrvatska na sajmu Interboot

Autor: Turizam Info   |    Datum: 30.09.2011   |    Vrijeme: 13:42   |    Kategorija: Događaji
Hrvatska nautička ponuda izložena na nautičkom sajmu izazvala veliko zanimanje posjetitelja iz raznih europskih zemalja.

U njemačkom gradu Friedrichshafenu, od 17. do 25.09. održao se 50. po redu sajam nautike i nautičkog turizma Interboot, na kojem hrvatska već tradicionalno svake godine izlaže svoju nautičku ponudu.

Iz Hrvatske turističe zajednice ističu da je hrvatski štand bio iznimno posjećen ne samo od strane njemačkih nego i švicarskih gostiju, pri čemu važnim napominju da je zračna luka u Friedrichshafenu povezana izravnim sezonskim linijima sa zračnim lukama Pula, Zadar, Split.

Sajam je okupio više od 500 izlagača iz više od 20 zemalja svijeta, a u devet dana koliko je trajao, obišlo ga je više od 90.000 posjetitelja.