Kroz niz predavanja i panela, sudionici će imati priliku čuti konkretne savjete i rješenja stručnjaka o temama koje su važne za uspješno poslovanje.
Među važnim temama ističe se panel ”Budućnost city break turizma”, koji će se baviti mogućnostima razvoja ovog segmenta ponude. O ovoj temi govorit će Stjepan Bedić, CEO ETF Airwaysa, Marina Đukanović, suosnivačica Udruge malih obiteljskih iznajmljivača, Karmen Mrakovčić, Airbnb Community Leader za područje središnje Hrvatske, Istre i Kvarnera te Vedran Tomić, predsjednik Udruge Spasimo male obiteljske iznajmljivače.
Zakonodavne promjene i budućnost turizma
Za one koji žele saznati više o zakonodavnim promjenama koje dolaze i kako će one utjecati na poslovanje malih iznajmljivača, bit će organizirano predavanje s Nedjeljkom Pinezićem i Vedranom Tomićem, dok će Damir Krešić, ravnatelj Instituta za turizam, govoriti o tome kako turizam u Hrvatskoj može ostati održiv i uspješan u budućnosti.
Posebna pažnja posvetit će se i primjeni umjetne inteligencije u turizmu, gdje će Vladislav Valicek, savjetnik za strateški menadžment, te Nikola Brebrić, ICT Business Developing Manager, predstaviti inovativna rješenja poput Perplexity AI, hotelskog asistenta koji radi 24/7 i može znatno olakšati svakodnevno poslovanje u hotelijerstvu.
Konferencija će se održati u prostorima Sveučilišta Algebra na adresi Gradišćanska ulica 24 u Zagrebu. Cijena ulaznice za fizičko sudjelovanje iznosi 49 eura, dok je cijena za online praćenje programa 39 eura.
Program konferencije možete pronaći ovdje.

