fbpx
Turizam info

Promocija prvostupnika i magistara na Aspiri

Na splitskom Veleučilištu Aspira održana je krajem lipnja promocija 52 prvostupnika i magistra studija Međunarodnog menadžmenta u hotelijerstvu i turizmu, što je odlična vijest za turistički sektor u potrazi za novim visokoobrazovanim kadrom.

Veleučilište Aspira danas nudi kompletan studij turizma, koji studente priprema za upravljačke funkcije u turističkim i ugostiteljskim poduzećima. Studentima omogućuje praksu već od prve godine studija i surađuje s više od stotinu domaćih i stranih partnera iz sektora hotelijerstva i ugostiteljstva.

Promociji studenata su tako prisustvovali i brojni predstavnici struke, a Damir Lukić koji je danas na poziciji generalnog menadžera AC hotela Split, naglasio je u svojem obraćanju studentima kako je riječ o generaciji koja predstavlja temelj i budućnost turizma, a ujedno istaknuo značaj upornosti i stjecanja iskustva u budućem radu.

Ove godine posebno priznanje za postignuti uspjeh primile su Ivona Bosančić Lasić, studentica Međunarodnog menadžmenta u hotelijerstvu i turizmu te Luciana Šimunac, studentica diplomskog studija hotelijersko-turističkog menadžmenta.