Promocija prvostupnika i magistara na Aspiri

22. srpnja 2024.  |  Događaji

Veleučilište Aspira danas nudi kompletan studij turizma, koji studente priprema za upravljačke funkcije u turističkim i ugostiteljskim poduzećima. Studentima omogućuje praksu već od prve godine studija i surađuje s više od stotinu domaćih i stranih partnera iz sektora hotelijerstva i ugostiteljstva.

Promociji studenata su tako prisustvovali i brojni predstavnici struke, a Damir Lukić koji je danas na poziciji generalnog menadžera AC hotela Split, naglasio je u svojem obraćanju studentima kako je riječ o generaciji koja predstavlja temelj i budućnost turizma, a ujedno istaknuo značaj upornosti i stjecanja iskustva u budućem radu.

Ove godine posebno priznanje za postignuti uspjeh primile su Ivona Bosančić Lasić, studentica Međunarodnog menadžmenta u hotelijerstvu i turizmu te Luciana Šimunac, studentica diplomskog studija hotelijersko-turističkog menadžmenta.