Solarni tuš za javna kupališta
14. srpnja 2021. | Opremanje
Tuš Marex Lavsa Solar s ugrađenim sustavom naplate na kovanice ili žetone novost je iz radionice hrvatskog poduzeća Marex Elektrostroj, a posebno je napravljen za instalaciju na javne prostore, plaže i kupališta
Puni se na solarnu energiju tako da nije potreban priključak električne energije, a vlasnik može samostalno odrediti valutu i količinu vode koja istječe pri jednom tuširanju. Tuš je u cijelosti izrađen od inoxa otpornog na koroziju i utjecaj soli, obložen je bračkim kamenom, a u ponudi tvrtke Marex Elektrostroj postoji i nešto jednostavnija varijanta Kornat Solar izrađena samo od inoxa.
Marex Lavsa Solar je potpuno autonoman i jednostavan za održavanje, omogućuje višestruk povrat investicije već u prvoj sezoni. Prikladan je za istovremeno tuširanje dviju osoba.
Više informacija o ovom modelu tuša, kao i ostalom asortimanu tuševa i komunalne opreme Marex Elektrostroj dostupno je putem marex-es.hr.